SIG SAUER OSCAR 8 SPOT SCOPE 27-55X80MM
Log in with a membership to see price
SKU: CSSI|XISOO82001 Categories: , Tag: Brand:
Additional information
UPC
Manufacturer
Sig Sauer
Manufacturer Part Number
SOO82001
Eye Relief
16 – 17mm
Length
15"
Magnification
27-55x
Optic Coating
SpectraCoat
Package Height
5.5
Package Width
9.0
Power
27X – 55X
Product Type
Accessory-Spotting Scopes
Shipping Weight
7.71
Objective Size
80mm